Difference between revisions of "Blokované porty"
From NMS
(→ČVUT) |
|||
| Line 22: | Line 22: | ||
! ip !! port !! poznámka | ! ip !! port !! poznámka | ||
|- | |- | ||
| − | | 147.32.0.0/16 || out | + | | 147.32.0.0/16 || out 161 || omezení přístupu k SNMP managementu nezabezpečených zařízení |
|- | |- | ||
| 147.32.0.0/16 || out 135-139 || omezení šíření Windows breberek | | 147.32.0.0/16 || out 135-139 || omezení šíření Windows breberek | ||
|} | |} | ||
Revision as of 12:38, 20 July 2012
| Servery / Služby |
| Přístupné komukoliv |
| Omezený/individuální účet |
| Služby |
| backup · DHCP · DNS · doména FJFI · eduroam · fileserver · IdM · forum · gitlab · lists · moodle · indico · mailgw · K4 · mailserver · NMS · openvpn · skolniftp · ssh · videokonference · VoIP · video · VPN · wififjfi · wiki · www |
| Učebny |
| e-sklipek · KFE unixlab · KFE pclab · PD1 · KM 105 · KM 115 |
| Ostatní |
| Network · Blokované porty |
| [edit] · [view] |
Uvedené informace byly platné (minimálně) v době editace příslušného odstavce.
FJFI
| source | destination | poznámka |
|---|---|---|
| 147.32.4.0/24 147.32.7.0/24 147.32.11.0/24 147.32.25.128/25 |
out port 25 mimo 147.32.0.0/16 | omezení rozesílaní spamu z dynamicky přidělovaných adres |
| Trojanka (mimo servery) | out 192.88.99.1 | zablokování vytváření 6to4 tunelů |
ČVUT
| ip | port | poznámka |
|---|---|---|
| 147.32.0.0/16 | out 161 | omezení přístupu k SNMP managementu nezabezpečených zařízení |
| 147.32.0.0/16 | out 135-139 | omezení šíření Windows breberek |