Difference between revisions of "Template:Servers"
From NMS
| Line 17: | Line 17: | ||
| '''Učebny''' | | '''Učebny''' | ||
|- | |- | ||
| − | | [[e-sklipek]] · [[unixlab|KFE unixlab]] · [[pclab|KFE pclab]] · [[ | + | | [[e-sklipek]] · [[unixlab|KFE unixlab]] · [[pclab|KFE pclab]] · [[pd1|PD1]] · [[Ucebny|KM 105]] · [[Ucebny|KM 115]] |
|-xxx | |-xxx | ||
|align="center"| [[{{fullurl:template:servers|action=edit}} edit]] · [[{{fullurl:template:servers}} view]] | |align="center"| [[{{fullurl:template:servers|action=edit}} edit]] · [[{{fullurl:template:servers}} view]] | ||
|} | |} | ||
Revision as of 14:09, 14 November 2008
| Servery / Služby |
| Přístupné komukoliv |
|
| Omezený/individuální účet |
| Služby |
| DNS · doména FJFI · eduroam · fileserver · forum · lists · mailgw · mailserver · NMS · videokonference · VPN · wififjfi · www |
| Učebny |
| e-sklipek · KFE unixlab · KFE pclab · PD1 · KM 105 · KM 115 |
| [edit] · [view] |