Difference between revisions of "Template:Servers"
From NMS
| Line 5: | Line 5: | ||
| '''Přístupné komukoliv''' | | '''Přístupné komukoliv''' | ||
|- | |- | ||
| − | |<dl><dt>linux / unix<dd>[[kmlinux.fjfi.cvut.cz|kmlinux]] · [[kmcl.fjfi.cvut.cz|kmcl]]<dt>windows<dd>[[ts.fjfi.cvut.cz|terminal server]]</dl> | + | |<dl><dt>linux / unix<dd>[[kmlinux.fjfi.cvut.cz|kmlinux]] · [[kmcl.fjfi.cvut.cz|kmcl]]<dt>windows<dd>[[ts.fjfi.cvut.cz|terminal server]] (test)</dl> |
|- style="background:#ccccff" | |- style="background:#ccccff" | ||
| '''Omezený/individuální účet''' | | '''Omezený/individuální účet''' | ||
Revision as of 09:57, 3 September 2008
| Servery / Služby |
| Přístupné komukoliv |
|
| Omezený/individuální účet |
| Služby |
| DNS · doména FJFI · eduroam · fileserver · forum · lists · mailgw · mailserver · NMS · videokonference · VPN · wififjfi · www |
| Učebny |
| e-sklipek · KFE unixlab · KFE pclab · PD2 · KM 105 · KM 115 |
| [edit] · [view] |