Difference between revisions of "Template:Servers"
From NMS
| Line 9: | Line 9: | ||
| '''Omezený/individuální účet''' | | '''Omezený/individuální účet''' | ||
|- | |- | ||
| − | |<dl><dt>linux / unix<dd>[[bimbo.fjfi.cvut.cz|bimbo]] · [[km.fjfi.cvut.cz|km]](KM) · [[kmalpha.fjfi.cvut.cz|kmalpha]](KM) · [[linux.fjfi.cvut.cz|linux]] · [[node xx|node]](KM) · [[sunrise.fjfi.cvut.cz|sunrise]](KF) · [[unixlab KFE|unixlab]](KFE)<dt>windows<dd>[[space.fjfi.cvut.cz|space]](KFE) · [[www.fjfi.cvut.cz|www]]</dl> | + | |<dl><dt>linux / unix<dd>[[bimbo.fjfi.cvut.cz|bimbo]] · [[km.fjfi.cvut.cz|km]](KM) · [[kmalpha.fjfi.cvut.cz|kmalpha]](KM) · [[linux.fjfi.cvut.cz|linux]] · [[node xx|node]](KM) · [[sunrise.fjfi.cvut.cz|sunrise]](KF) · [[tereza.fjfi.cvut.cz|tereza]](Tereza) · [[unixlab KFE|unixlab]](KFE)<dt>windows<dd>[[space.fjfi.cvut.cz|space]](KFE) · [[www.fjfi.cvut.cz|www]]</dl> |
|- style="background:#ccccff" | |- style="background:#ccccff" | ||
| '''Admin účet''' | | '''Admin účet''' | ||
|- | |- | ||
| − | |[[doména FJFI]] · [[lists.fjfi.cvut.cz|lists]] · [[mailgw.fjfi.cvut.cz|mailgw]] · [[nms.fjfi.cvut.cz|nms]] · [[ns.fjfi.cvut.cz|ns | + | |[[doména FJFI]] · [[lists.fjfi.cvut.cz|lists]] · [[mailgw.fjfi.cvut.cz|mailgw]] · [[nms.fjfi.cvut.cz|nms]] · [[ns.fjfi.cvut.cz|ns]] |
|-xxx | |-xxx | ||
|align="center"| [[{{fullurl:template:servers|action=edit}} edit]] · [[{{fullurl:template:servers}} view]] | |align="center"| [[{{fullurl:template:servers|action=edit}} edit]] · [[{{fullurl:template:servers}} view]] | ||
|} | |} | ||
Revision as of 03:15, 30 May 2008
| Servery / Služby |
| Přístupné komukoliv |
|
| Omezený/individuální účet |
| Admin účet |
| doména FJFI · lists · mailgw · nms · ns |
| [edit] · [view] |